Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud nekem mondani...

Valaki tud nekem mondani valami olyan játékot amivel hosszan el lehet lenni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt valami kalandjátékra vagy valami kis egyszerüre. De akár lehet komolyabb is csak az a lényeg hogy ne tartson napokig letölteni.

Legutóbb a Dreamfall: The Longest Journey volt ilyesmi, az elég sokáig tartott :)


2010. máj. 1. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én legutóbb a Witcher-el játszottam hosszabb ideig, hamar is be lehet fejezni, de ha megcsinálsz minden mellégszálat akkor 100+ játékóra
2010. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom.. ismerem a Witchert csak ez a baj, hogy azt nagyon sokáig tart letölteni :(
2010. máj. 1. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Mount&Blade
2010. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Half-Life 2, World of Warcraft (végtelen...)
2010. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Régi játék is jöhet? MDK2. Ha tudod hogy kell végigjátszani akkor hamar megvan, de elsőre bizony kemény fejtörést jelent kitalálni néhol, hogy most mi is van. Ráadásul van sok kis érdekesség a pályákon, amikkel el lehet játszadozni meg kísérletezni. Baromi hangulatos játék, és humorban se utolsó. Egyik kedvencem.
2010. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gothic 1-2-3 \ John Deere American Farmer Deluxe
2010. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
itt válogathatsz: [link]
2010. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Részemről a Syberia 1-2(a harmadik részt azt most csinálják). Szerintem nagyon hangulatos, a történet pedig lebilincselő, bár grafikai téren egy kicsit le van maradva. A 2.rész az első folytatása, ám ettől függetlenül az első rész is egy normális befejezéssel rendelkezik, ugyanúgy, mint a hogy a második. Ha nem találsz semmit, ahonnan letölthetnéd, írj nekem ide: daraim20@vipmail.hu
2010. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!