Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Reggel még jó volt?

DjImipapa kérdése:

Reggel még jó volt?

Figyelt kérdés

Hali, kéne egy kis segítség. Következő történt: Reggel minden jó volt, hazajövék, és baj van.... a chrome böngésző(opera-explorer szintén) a facebook.com oldal helyett ezt írja: Warning: Plugin update required!

You are attempting to visit www.facebook.com using an out-of-date version of Adobe® Flash® Player.


Continuing to visit this, or other websites may allow malicious software to be installed onto your computer if you proceed. It is strongly recommended that you upgrade your Adobe® Flash® Player plugin before continuing.


The latest version of the Adobe® Flash® Player plugin for your browser and operating system can be downloaded from get.adobe.com

Adobe linkről meg ezt: Note: Your antivirus software must allow you to install software.


Download now

Total size: 20.63 MB

majd letöltés helyett: Cannot access

Eléőre is köszönetem!



#plugin #adobe flash hiba
2016. dec. 5. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a segítségedre lehet:

[link]

A lényege, hogy magát a chromeot próbáld meg frissíteni


A cannot access részt egyébként a telepítő írja ki?

2016. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Addig nem jut el... letöltés helyett adja ki...:(

Nézem addig is.

2016. dec. 5. 17:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre ott tartok, minden frissítve...chrome-flash, mégse:( eleve chromén keresztül a flash le se jött, másik gépen letöltve, majd ide telepíteni sikerült, de semmi változás:(
2016. dec. 5. 18:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Átmentem w8-ra, ott meg nincs baja nekije.... passzolom miért:( hátha valaki megmondja miért?
2016. dec. 5. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a chrome-hoz való verziót töltötted le másik gépen is?
2016. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg, de egyébiránt minden a legfrisebb összetevőt mutatta.... újratettem a rendszert, így most éppen jó....
2016. dec. 6. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!