Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul eredeti lemezzel?

Miért nem indul eredeti lemezzel?

Figyelt kérdés
Vettünk a gyereknek egy Toy Story 3 pc játékot. Sikeresen fel is lett tlepítve, viszontnem indul. Az alkalmazás megnyitásakor kijön egy fekete ablak, mint a parancssor, csak üres. Plusz a kurzor helyén egy nagy forgó lemez, és nincs tovább. Egyszer azt is kiírta, hogy nincs bent lemez, helyezzem be az eredetit, pedig ott van. Ha bezárom a programot, a kurzor akkor is marad a forgó lemez... mi lehet a gond vele?

2016. dec. 5. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
El tudom pl képzelni, hogy a cd/dvd olvasód nem jó.
2016. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor már a telepítés se ment volna szerintem.
2016. dec. 5. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a játékot szidja mindenki a használt másolásvédelem miatt. Egyszerűen elqrták és nem javítják. Többnyire a kalóz verzió törésének telepitése volt a megoldás. Néhány embernek a többszöri törlés és újratelepítés is segített, de ők vannak kevesebben.
2016. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Újratelepíteni nem próbáltam még, de teszek egy próbát, hátha. A másik verzió esetén mit kellene tennem?
2016. dec. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!