Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 home premium 64bit nem...

Win 7 home premium 64bit nem engedi beállitani a windows aero témákat?

Figyelt kérdés

tehát ma bekpacsoltam a gépet és a windowsom átállt a régi win95 ös asztal, ablak témára de nem tudom miért.

probáltam a személyre szabásnál árállitani de minden aero vagy egyéb téma ki van fakulva vagyis nem engedi alkalmazni csak a windows klasszikus, kontrasztosstb témákat engedi használni. ujra inditottam a géepemet hátha csak be buggolt és utána helyrejön de nem.

minden más működik csák átállt a klasszikus windows asztal témára ilyen még soha se volt.


ha valaki tud segitsen!



2016. dec. 6. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Ezen az oldalon lehet a megoldás:

[link]


Sok sikert!

2016. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi nem segittett de megolodottam!

mivel nem birtam beiirni a gpedit.msc-t vagyis nem talaált olyan programot.

személyre szabásnál rámentem az aero témák hibaelháritására és megoldotta visszaállitotta de még mindig nem engedi használni a témákat a személyreszabás menüböl de viszont ugyan olyan mint amilyen volt!

2016. dec. 7. 09:47
 3/5 A kérdező kommentje:

ok sikerult csak lekellett szednem a gpedit.msc

nagyon szépen köszönöm már lassan ujraakrtam rakni a gépet!!!!

2016. dec. 7. 10:02
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Látom, már nem aktuális, de talán akad még olyan, aki ugyanezzel a problémával küzd, és erre jár.


Nekem a rendszer-visszaállítás oldotta meg a problémát.


Start/Vezérlőpult/Helyreállítás/A rendszer-visszaállítás eszköz megnyitása

2017. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia megpróbáltam azt én is mikor még ez volt a problémám és nekem sikertelen volt a visszaállitás dá rájöttem h ha windows 7 ultimate-et rakok rá fel akkor azzal meg lehet oldani ezt mert azon alapból van gpedit.msc win 7 home premiumon meg nem akart működni ha letöltöttem se.

Volt h megjavult egy napra aztán ismét hibáskodott.

2017. okt. 10. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!