Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Navon nx11-re hogy kell win10...

Memezoli kérdése:

Navon nx11-re hogy kell win10 op rendszert telepiteni!? Hogy kell a bootolást beállitani hogy pendrivéről bootoljon!?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 15:47
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Mint a többinél. A BIOS -ban.
2016. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kősz azt én is tudom!!! nem előszőr telepitek!!!
2016. dec. 7. 17:55
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Ha nem először telepítesz, akkor mit nem tudsz rajta beállítani?!

Akkora hatalmas különbség nincs az egyes laptop BIOS -ok között, hogy ne lehessen megtalálni.

2016. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
probáltál már ilyen navon nx11-et telepiteni!!!?? ha igen akkor tudod miről beszélek!! se a pendrivot se a külsü dvd irot nem ismeri fel a bios!!!
2016. dec. 8. 05:25
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Való igaz nem ismerem ezt a típust. De olyan még nem volt hogy kifogjon egy rajtam. (Akár egy szalagfűrészgépre is telepítek rendszert, ha nem hardver hibás. :D)


Lőhetnél pár képet a BIOS -ról.

2016. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
eddig még rajtam se fogott ki telepités!! 2 nap alatt azért csak őssze jőtt !! RUFUS programmal kell boot lemezt késziteni ! igaz azt is 4x-re sikerült kiirnia a gépnek! erről a bootlemezről már automatikusan indul a telepités!!
2016. dec. 9. 05:18
 7/7 anonim válasza:

Mennyit bír a Navon Stark nx14 akkumlátora egy feltöltéssel? ( pl gépelés , programozás, filmnézés netezés)

Illetve lehet e tölteni Usb-s csatlakozón keresztül mobil akkumlátorról?

2017. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!