Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS5-ben hogy működik...

Photoshop CS5-ben hogy működik a Refine Edge? Ha valaki pár mondatban leírná, mert nekem semmit nem csinál

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Mit akarsz bűvészkedni azzal? Ott a CS4. Fogadni mernék, hogy rohadtul nem értesz mondjuk ahhoz sem, és még csak nem is a boltból van, szóval ne az új internetről leszedett szaroddal akarj pattogni.
2010. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem értesz hozzá kedves cimborám. A CS4-em legális, tudom is használni, az 5-ös meg ugye triál. És ha nem tudod, mire való ez a funkció, te nem vagy képben. Én tudom, csak spec kijelölés után sem a plusszos, se a mínuszos nem csinál semmit, pontosabban azonnal visszaáll az eredeti kép, amint elengedem az egérgombot. Pihend ki magad, és legközelebb próbálj némileg civilizáltabban válaszolni, ha már késztetést érzel rá.
2010. máj. 2. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!