Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul az új gépemen...

Miért nem indul az új gépemen az office 2016?

Figyelt kérdés

Azt írja, hogy az api ms win crt runtime l1 1 0.dll program hiányzik. Próbáltam úgy is, hogy letöröltem a programot, de semmi. Légyszíves segítsetek!

[link]



2016. dec. 11. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd be a google-be a hiányzó program nevét. Majd töltsd le. Valószínű több tíz youtube videó is van fent, hogy hogy kell letölteni.
2016. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
40%

Kecske, Hitler, Sztálin? :D

Több megoldás is létezik:

1. Töltsd le a hiányzó dll-t, és másold be a megfelelő helyre!

2. Válassz ki találomra egy dll-t, másold be a megfelelő helyre, és nevezd át erre a névre!

3. Használj normális programot az M$ Office helyett, pl. OpenOffice-t vagy LibreOffice-t!

2016. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van előfizetése, akkor az office 2016 a legalkalmasabb. Legalább is szerintem.
2016. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha van rá lehetőséged, telepítsd újra!

Illetve az Office 2016 csak Win 7, Win 8, Win 8.1, és Win 10 op. rendszereken működik. Remélem valamit segítettem.

2016. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel 7-ed van, telepítsd újra, vagy használj office 2013-at, az szinte ugyanolyan mint a 2016!
2016. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!