Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell tennem?

Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Nos veszek egy laptopot (kolesz) és free DOS-ős lessz az op rendszer hogy kell majd rá rakni Windows 10-et esetleg honnan tölthetem le?

2016. dec. 11. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Meg kell venni vagy felbérelni egy szakembert! haha :) na jó, kedves leszek ;) Ha jól tudom a microsoft.com-ról már nem lehet letölteni a win10-et, így marad a torrent. Készítesz boot-olható pendrive-ot vagy DVD-t. A boot sorrendet beállítod értelemszerűen. Mentés kilépés (általában: F10). Utána egy sima OS telepítés. Új laptop esetében.. tiszta telepítés, majd partícionálás stb stb.. és még egy fontos momentum! Ha ez, amit leírtam Neked úgy hangzott, mint egy kínai nyelvtörő, akkor ne csináld! Kérj meg valakit, akinek biztos informatikai tudása van! Sok sikert!
2016. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!