Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találhatnék ilyen videósze...

Hol találhatnék ilyen videószerkesztő programot? Részletek lent.

Figyelt kérdés

... amivel két (vagy több) videót egymás mellé lehet vágni, és egyszerre játszhatnánk le őket.

Előre is köszönöm a segítságet. És mielőtt valaki beírná, igen, googleztam, de nem találtam sok hasznos dolgot :)


2010. máj. 2. 09:58
 1/7 anonim válasza:

Szia!! Nem tudom, hogy neked fennt van-e a gépen, keresd meg, hátha megtalálod;)

Windows Movie Maker

2010. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha számítógépről megy és csak a folyamatos lejátszáshoz kell,akkor ez a KMPlayerben megoldható.A lejátszási listájához kell hozzáadni a videókat és automatikusan játssza őket sorban.
2010. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia. Persze, hogy fent van a gépen, eddig azt használtam, de az a funkció, amire nekem kell, az vagy nincs a Movie Makerben, vagy én vagyok a béna.

http://www.youtube.com/watch?v=V0LcbYWF5hA

ilyen célra kellene.

2010. máj. 2. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja nem,egyszerre akarjátok egy képernyőn több videót?Akkor nem jól értettem először.
2010. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de igen, egyszerre szeretnék a képernyőn több videót, de nem csak lejátszani, hanem felvenni is.
2010. máj. 2. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát minden jobb videószerkesztő tud ilyet.

Corel Videostudio

Pinnacle VS

Sony Vegas VS

Adobe Premier Pro

2010. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséget:) esetleg ha valaki tudna adni linket, ezek valamelyikének letöltéséhez, azt külön megköszönném :)
2010. máj. 2. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!