Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit állíthattam át az utorrent...

Mit állíthattam át az utorrentben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy nem tudom korlátozni a letöltés/feltöltés sebességet az utorrentban hiába állítom be hogy pl 1 vagy 2MB/s nem veszi figyelembe és tölt maximummal le/fel.. mit csináljak hogy tudjam korlátozni a letöltést?
2016. dec. 12. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj helyette qbittorrentet, ogyanaz csak jobb es nincs tele epilepsziás rohamot kiváltó reklámokkal..
2016. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezekkel a beállításokkal:


Beállítások:


Sávszélesség menü:

Limit alkalmazása a túlforgalmazási átvitelre - bepipálva

Limit alkalmazása uTP kapcsolatokra - bepipálva


Bittorrent menü:

Sávszélesség szabályzó engedése [uTP] - pipa ki

2016. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
Nálam például az Ütemező opciónál, az ütemezés használata pipa, be. És az összes négyzetet világoszöldre, azaz korlátozott beállításra állítottam. (Nem kell egyesével kijelölni a kockákat, húzhatod rajta az egeret, a bal gombot nyomva tartva.) Külön korlátozás ott nincs beállítva nálam. DHT tiltása kikapcsolásnál, ott van egy pipa.
2016. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!