Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan blokkolható a steam,...

Hogyan blokkolható a steam, hogy egy tört, de steames játékot futtathassak mellette?

Figyelt kérdés
Üdv! Fogalmam sincs mennyire aktív még ez az oldal, de jobb hirtelen nem jutott eszembe, így itt teszem fel a kérdésem. Remélem valaki a segítségemre lesz. A gondom nem nagy, de mégis zavar. Nem indul el az outlast, mert mindig a steam ablak ugrik elő. Mielőtt feltettem a steamet még ment a játék, ha letörlöm is működik. Nekem az kellene, hogy a steam törlése nélkül tudjam indítani az outlastot is, ha épp azzal akarnék játszani. Próbáltam már a steamet blokkolni, hogy ne nyílhasson meg, de ugyanaz a probléma mindig, hogy felugrik a steam shop és bedobja az outlastot, hogy vegyem meg. Valakinek van valami ötlete a kiküszöbölésre?

2016. dec. 13. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne, de talán ez segít


Futtatásba írd be, hogy:

services.msc


Keresd ki a listában a Steam Client Servicet

jobb klikk -> Leállítás

Próbáld ki a gamet, ha működik, akkor ugyanerre:

Jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítás típusa -> Kézi -> Alkalmaz

2016. dec. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DjImipapa ***** válasza:
Amennyiben normális a letöltött játék, kell lennie benne egy olyan bemásolandó résznek, amibe vannak az erre szolgáló filéknek....pl. steam.api.dll!😃
2016. dec. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem változott semmi. Akárhogy tiltom vagy kiveszem a steam.api-t ugyanúgy felugrik az ablak a játék indulása helyett.
2016. dec. 13. 12:58
 4/6 DjImipapa ***** válasza:
Fussunk neki még egyszer... keresel egy működő(tört) verziót, és azt telepíted-bemásolod a megfelelő dolgokat a megfelelő helyre....:)
2016. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert tört a játék, és aki feltette netre, az nem rakta bele a játékfájlokat a telepítőbe, hanem valami mást, és az indító is csak egy kódsor, ami elvisz a steam-es vásárláshoz. Jó trükk. Tudok egy oldalt, ahol 10 Euró kedvezménnyel veheted meg a játékot: G2A.
2017. máj. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 danesz5000 válasza:

Ha még valaki ezzel a gonddal küzködik, annak leírom:


Ha letöltessz egy ilyen játékot, Deamon tools csinál neked egy BD-ROM "mappát" abban vannak különféle adatok, az összeset átmásolod a játék mappájába, és elindítod a game-et. 1500 lesz. ;)

2020. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!