Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Ubisoft mely játékait...

Meggyespupák kérdése:

A Ubisoft mely játékait lehetett megkapni a "300 GAMES FOR 30 YEARS" című napon tegnap?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy a 16. napon lesz 300 Game Giveaway nem pedig a 19.-en. Ennek örömére feleslegesen maradtam fenn reggel 9-ig 4 napon keresztül. Kösz Ubisoft! Hogy b*sznád meg! Ugyebár mindegyik nap reggel 9 órakor kezdődik. Ilyenkor pontban 9-kor egy új csomagot lehet felnyitni. Arról volt szó, hogy a 300 Game Giveaway napján, aki a 300 leggyorsabb klikkelő azé lesz a játék. 4 napon keresztül 9 órakor klikkeltem, mint az állat. FRISSÍTÉS KLIKK FRISSÍTÉS KLIKK FRISSÍTÉS KLIKK! Tegnap a 19. napon mikor kisorsolták a játékokat még reggel 9-kor ZÁRVA volt az ajándékcsomag, aminek már ki kellett volna nyílnia. Ilyenkor már sejtettem, hogy ez lesz a giveaway nap, de fáradt voltam. Jól megszivattak, mert aznap nem 9-kor volt a nyitás, hanem később, amikor már aludtam. Nos, valaki közületek jutott-e játékhoz és ha igen melyik játék volt az?

2016. dec. 13. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs miről karatyolsz .. de 1-2 ezer forintos játékot vagy 500 forintosat te is megtudsz venni ha a hétvégi 2 liter sör 1 liter wiszki és 20 liter vodka ki marad.
2016. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tényleg képes voltál ezt megcsinálni egy játék miatt, amit lehet, hogy akárhonnan ingyen le tudnál tölteni?
2016. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
üzenetben fenyeget XD mindjárt jelentem azt tiltatom :D
2016. dec. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!