Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wordben szerkesztek egy...

Wordben szerkesztek egy dokumentumot több meglévő beillesztéséből. Hogyan módosítható az oldalszámozás az élőlábban? Ha minden egyes dokumentumnál a saját oldalszámozást használja a dokumentum, azaz hogyan lehet törölni az egyes élőláb szakaszokat?

Figyelt kérdés

2016. dec. 14. 19:05
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Két módszerrel szerintem :


1. Ha az egymás követő dokumentumok szakasztöréssel vannak egymás után beszúrva (Lap elrendezés - Töréspontok - Következő oldal), akkor az adott élőlábban (először a második szakaszban, aztán a harmadikban, stb,stb) az élőlábat hozzá kell kapcsolni az első szakasz élőlábához (Előfej és Élőláb eszközök - Csatolás az előzőhöz), Ilyenkor feldob egy ablakot, miszerint : Kívánja törölni az élőfej/élőlábat és az előző szakaszhoz csatolni ?


2. Kitörlöd az összes szakasztörést és oldaltöréssel helyetesíted, ezt megteheted keresés és csere ablakkal is(CTRL+H : Keresett szöveg : ^b , Csere erre : ^m ). Ha kész formázod az oldalszámozást.


Sok sikert

Üdv.

2016. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, jól hangzik mindkét megoldás, mindjárt próbálom!
2016. dec. 16. 08:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Végtelenül hálás vagyok, az első és második megoldást kombinálva sikerrel jártam, aminek nagyon örülök! Sajnos elég sokat próbálkoztam előtte, hiába:) pedig egyszerű volt megoldás, amit nagyon köszönök még egyszer!!!
2016. dec. 16. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!