Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Élő adás visszatekerése?...

Élő adás visszatekerése? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy olyan programot keresek amivel egy adott kamera élő adását megállithatom visszatekerhetem és ujra élőben nézhetem ! PL: egy birkozó meccset veszek a kamerával és valami szabálytalanság történik és a biro nemtudja eldönteni h ki szabálytalankodott akkor visszanézi az élő felvételt és eldönti majd ujra elinditha a felvételt! Ha valaki ismer ilyen programot akkor megköszönném a segitségét !

2016. dec. 14. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
ha visszanézed már nem lesz élő.. vagy felveszed az egészet vagy pl az nvidia kártyákban van shadowplay amivel az előző x percet lementheted és visszanézheted
2016. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És olyan amivel felveszem leállitom megnézem és ujra elkezdem felvenni tehát nem az élőt nézem tovább . ?
2016. dec. 14. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:

#1

Az élő adás sem élő, már akkor van késés mire a kamera az adatot a helyi merevlemezre menti, nem beszélve a net miatti késésről.

Nincs olyan feature semmiben ami varázslattal le tudja menteni az előző x másodpercet\percet anélkül, hogy folyamatosan rögzítene, erre jelenleg(és úgy sejtem hogy ez kb soha nem fog megváltozni) nem képes egyetlen szoftver sem.


De amúgy nem mondtál hülyeséget, rögzíted amit akarsz, aztán visszatekered amikor akarod, nem igazán értem hogy miért számít hogy élő vagy nem.

2016. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a fontos hogy gyorsan menjen , a meccs közben nem lessz idő arra h gyors konvertálás hasonló hanem csak gyorsan emgnézni és megy a meccs tovább !
2016. dec. 14. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!