Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy ha feltelep...

Miért van az, hogy ha feltelepítek egy játékot, akkor a telepítés végén vagy kiírja hogy a setup. Exe leállt, vagy nem ír semmit, de a játék egyik esetben sem látható a gépen?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Eredeti? :)
2016. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert valami nem stimmel. Ha a játék nem eredeti, akkor így jártál. Ha eredeti, akkor keress rá a problémára a játék és az oprendszered nevével és verziójával.
2016. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DjImipapa ***** válasza:
Alapinformációk nélkül gondolod, hogy bárki kisakkozza????:)
2016. dec. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
vettem egy i3-as 64 bites pc-t, csináltam 2 partíciót, egyik a windowsnak C másik meg egyéb dolgoknak, a windows meghajtójára akar minden játékot telepíteni ahol van egy program files (x86) nevű részamit nem én csináltam, alapbol ide akar telepíteni minden játékot a gép, de ha én választom a helyét a D meghajtóra akkor nem oda telepít hanem valahová a C- meghajtóra.
2016. dec. 17. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!