Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows miért csinált saját...

A Windows miért csinált saját magától egy új partíciót?

Figyelt kérdés

Minap vettem egy észre a Windows kreált magánal egy teljesen új partíciót, az amúgy fél terrás, eddig ketté osztott vinyómon. Amibe csak rendszergazdai jogosultágal tudtam belépni (total commanderen belül).A partíción belül amúgy van egy EFI mappa és azon belül Boot és egy Microsoft mappa. Az érdekesség a dologban hogy a két eredeti partíciom mérete nem csökkent. Ha valakit érdekel, Windows 10-em van.


De most komolyan? MI ez?

Miért van ez?

Lehet vele valamit kezdeni?


Ha valaki tudja, nagyon örülnék ha válaszolna.



2016. dec. 16. 16:58
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
83%
Szerintem a fél tera az inkább fél giga. És azt mindenkinek létrehozza. Úgy tudom a rendszer helyreállító funkcióhoz kell.
2016. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, végül sikerült megoldani. Lényegében az egy rejtett boot partíció. PowerShell-ben lehet bekapcsolni a "mountvol (meghajtó neve): /s" parancsal. Vagy kikapcsolni "mountvol f: /d" parancsal.
2016. dec. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!