Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a magyar vistát ami nem iso fájl?

Figyelt kérdés
nyertem 1 laptopot és teljes angol vita program van rajta a problémám nem tudok angolul vagyis nagyon minimálisan,a netet sem tudom rá csatlakoztatni mert angol.
2008. okt. 7. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. hivatalosan sehonnan, azt venni kell. ha mindenáron magyar nyelvű, legalális oprendszert akarsz ingyen, akkor javaslom az ubuntu-t (www.ubuntu.hu), de ha csak a windows jó, akkor vagy megtanulsz angolul, vagy boltban megveszed.


2. ha le is töltöd valahonnan, szinte biztos, hogy valamilyen CD image formátumban lesz (pl. az általad emlitett .iso), ezt egy nero-val vagy bármi más CD/DVD iró programmal ki tudod irni lemezre.

2008. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha Windows Vista Ultimate verziód van, akkor le tudsz tölteni kiegészítő nyelveket, például a magyart is a rendszerhez. Ez a teljes nyelvet, és a billentyűzetkiosztást is kicseréli. Letöltése: Start menü > Control panel > Windows update > Ultimate extras (ez az utolsó nem biztos, hogy így van, pontosan nem tudom mert nem vistám van).
2008. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!