Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a DriverDoc...

Letöltöttem a DriverDoc programot és kiadott egy csomó frissítést, legalább 31-et. Merjem frissíteni, nem megy a gép kárára?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy számítógépzseni, lassan újra szeretném rakni a win 7-et, mert vannak már gondok a géppel. A Bluetooth illesztőprogramját akartam frissíteni, mert nem működik helyesen, ehhez töltöttem le ezt a programot, de kiadott sok minden máshoz is javasolt frissítést. Szerintetek érdemes lenne? Elrontani nem akarok semmit :D

Chipset frissítések vannak, touchpad stb.


2016. dec. 17. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyi Driver nincs is egy gépbe, de igen érdemes frissíteni. Én is használtam a DriverDocot, de áttértem az advancedsystem driverbooster programjára - mindkettő jó.

Ha elront valamit a gépen, akk újra indítod, csökkentet módban, vezérlőpult, rendszer, visszaállítás és újra ugyan ott leszel.

2016. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha rossz drivert telepít valamihez és nem indul, nem mindegy?

Úgyis újra akarod telepíteni :D

2016. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hominida ***** válasza:
Frissíteni mindig azt kell, ami nem jól működik. A többi frissítésről pedig végig kell böngészni a historyt, és ha nem megyőző, akkor maradjon a mostani. A drivereknél a frissített változatok elsősorban az újabb hardverekhez próbálnak igazodni. Úgyszólván nincs az a vírus, ami több kárt tud okozni a rendszerben, mint az állandó frissítgetések.
2016. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Driver Booster 4 most ingyenes a steemen.
2016. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!