Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell feltelepíttenem hogy...

Mit kell feltelepíttenem hogy menjen az internet?

Figyelt kérdés
Frissen újratelepített windows-ra mit kell feltelepíteni hogy menjen az internet? Az alaplap driverei között megtalálható ez a driver? ASrock s1150 B85 PRO4 es az alaplapom.

2016. dec. 18. 05:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy a rendszer windows10.
2016. dec. 18. 05:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alaplap, hálózati kártya (NIC, vagy LAN, VLAN) jó lenne.
2016. dec. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. És ezeket megtalálom az alaplap lemezén? Vagy külön lekell szedni?
2016. dec. 18. 07:09
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

"Az alaplap driverei között megtalálható ez a driver?"


Meg. A LAN/Ethernet kell. De ajánlott mindet felrakni arról a lemezről.

2016. dec. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a valaszokat!
2016. dec. 18. 07:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem elég a driver, akkor tovább menve fontos, hogy milyen szolgáltatód van és mivel csatlakozol az internethez? Router / Modem?


Routeren meg kell nézni, hogy

- csatlakozik-e a Internethez.

- van-e MAC szűrés

- jó-e a kábel (világít-e a hálókártya LED-je, ami a L1-es kapcsolatot jelzi, ha összedugod a routerrel?


Modem esetén a gépre lehet kell Internet kapcsolatot kezelő programot beállítani. PPPoE vagy más megoldást, de ez már attól függ, hogy ki adja a netet neked.


Szerintem a szomszédban, aki ért a számítógépekhez tud segíteni egy tábla csokiért / egy jó ebédért / 6 doboz sörért, vagy egy pár kedves szóért cserébe.

2016. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!