Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az Uplay?

GamerMaster576 kérdése:

Miért nem működik az Uplay?

Figyelt kérdés
Meg vettem a Rainbow Six siege játékot Uplayre, fel raktam és más napra ez a hiba fogadott amikor Uplay ra szerettem volna be jelentkezni: " Ubisoft szolgáltatás jelenleg nem elérhető. Próbáld újra később, vagy válts offline módra. " De ha offline módra váltok akkor meg ezt írja: "Ha ez az első alkalom, hogy Uplay-t használsz akkor legalább egyszer online módba kell lépned, mielőtt offline módra váltasz. " Már vagy 5. napja csinálja ezt. Reinstall volt. Be léptem az Ubisoft Club-ba, úgy hagytam a böngészőt majd meg próbáltam belépni de ugyan ezt csinálja. Testvérem számítógépén be tudok lépni ugyan azzal az accal.

2016. dec. 18. 15:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!