Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit a f***t csinál mostanában...

Mit a f***t csinál mostanában a windows 10 a ramokkal?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom elképesztő, teljesen mindegy mennyit pakolok belé megeszi az összeset kb, és ez mostanában jött elő ez a probléma elég durván.

A rendszer teljesen stabil nem rég telepítettem fel, és már fogalmam nincsen mit töltöget be előre a ramokba.

A programokra se tudok gondolni, mert egész egyszerűen annyi nincs is a gépen hogy ennyit zabáljon...és nem is vírusos ez a szar.



Leteszteltem gyakorlatban:

2GB nál 1 gb szabad, de ha megnyitok valamit 100% on megy:D okés.

4GB 3-5 gb-ot zabál meg alapból, és ha megnyitok egy programot kb le is áll a gép.

8 GB 6-ot alapból , de itt már legalább maradt 2 gigám.

16 nál, na és itt fostam össze magam kb 4 giga van szabadon...tehát mi az isten f**a van ezzel a rendszerrel? Itt-ott hallom ,hogy mások is tapasztalják már ezt a problémát, de azért itt megkérdezem másnak nincs hasonló gondja vele?

Ha esetleg van, és tudja a megoldást megoszthatná velem!


Köszönöm!



2016. dec. 18. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok megoldást, de nekm a 16gb-ból 4-et használ összesen a gép.
2016. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek álljon ott kihasználatlanul, ha már megvetted? Csak a működést gyorsítja vele, hogy betáraz egy csomó mindent. Ha egy programnak kell RAM, akkor csinál neki helyet.
2016. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most megnéztem nálam milyen, ha csak a Winamp van megnyitva meg a Total Commander, akkor evett 2.8 gigát (a 8-ból)


Nekem nem ugrál 100%-ra.


Memory Leaknek hangzik, ezt okozhatja virágbolti verziójú hibás windows is, de emellett több oka is lehet, sajnos nekem sincs ötletem. Bizonyos torrent programok is bányászgatnak a háttérben, csomó dolog bezavarhat.

2016. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bitcoin vírus ami esetleg esélyes még,de a RAM általában azért van hogy használjak,abból sosem elég.
2016. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hm akkor nálam lehet valami probléma.
2016. dec. 18. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi hiba nincs, így kell működnie. Gyorsítótárként használja, ami neked jó. Ha szükség lesz rá, felszabadítja.


Google: "superfetch"

2016. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért zabálja a RAM-ot, mert azok a programok amiket bezártál még eltárolja egy ideig a memóriában hogy legközelebb gyorsabban megnyithasd és esetleg még a vírusok és a Microsoft is átvizsgálhassa.
2017. ápr. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!