Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » LOL accaunt eladásnál mire...

Jason 1988 kérdése:

LOL accaunt eladásnál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Van egy accom, és el szeretném adni. Megkerestek páran, nem tudom hogy hülyeséget csináltam e hogy nem egyeztem bele, de az volt az ajánlat hogy ha megváltoztathatják a jelszót, utána utalt volna. Ebbe nem mentem bele.

2016. dec. 18. 20:18
 1/4 tabaki ***** válasza:
Mivel én nem játszom, lehet, hogy rosszul tudom, de úgy emlékszem, hogy az efféle üzletek hivatalosan nincsenek is engedélyezve. Ettől függetlenül lásd be, hogy itt mindkét félnek kölcsönösen megvan rá a lehetősége, hogy átverje a másikat. Nincs mit csodálkozni azon, ha a vevő is biztosra akar menni. Csak az utóbbi egy-két hétben is voltak olyan kérdések, amelyekből az derült ki, hogy hasonló helyzetben a vásárló szívott igen nagyot. Nem hiszem, hogy igazán okos tanácsot lehetne adni arra, hogy hogyan lehetne az ilyesmit teljes biztonsággal lebonyolítani.
2016. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úgyis kibannolják pár hét alatt
2016. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Snake Bite válasza:
Szerintem felejtsd el. Még a végén IP bann-t kapsz és beszopod.
2016. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ma fejeztem be másfél év után és elegem lett az egész játékból.Ha kell valakinek akkor odaadom ingyen :D
2016. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!