Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet update-olni a...

Zoly12 kérdése:

Hogyan lehet update-olni a dll fájlokat?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy honnan tudom, hogy mejek hiányoznak a gépemről és azokat letölteni, csak nem egyenként.

2016. dec. 21. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha fut minden programod, akkor nem hiányzik egy sem. Normál esetben minden proggi felpakolja a sajátjait, így ha valami hiányzik, az hibás működés eredménye.
2016. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

„honnan tudom, hogy melyek hiányoznak a gépemről”


Sehonnan. Azt csak a program tudja, miféle DLL-ekre van szüksége, és akkor jelez, amikor hiába keresi, amelyet éppen használna.


Elég furcsa ez a kérdés, olyan, mintha a DLL-ek kétes oldalakról való letöltögetésének idétlen gyakorlatát akarnád automatizálni vagy legalábbis tömegesíteni. Remek ötlet, de kísérletezhetsz beváltabb módszerrel is, például rákeresel az interneten, hogy a hibaüzenetben szereplő fájl melyik programcsomagnak a része (mondjuk valamelyik DirectX), és azt telepíted teljes egészében, ahogyan az más családoknál szokás. Ilyenkor értelemszerűen az összehangolt működéshez szükséges valamennyi fájl települ, mégpedig pontosan a megfelelő verzióban. A módszer kétségkívül mérsékli a DLL-vadászat izgalmát, javára írható viszont, hogy használni tudod a programot.

2016. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!