Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csináltam egy ts szervert a...

Csináltam egy ts szervert a router portot megnyitottam vidit is néztem róla de valamiért nem enged fel mást a szerveremre mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a vidit nem elegendő megnézni, hanem végre is kell hajtani az ott látottakat!
2016. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tűzfal?
2016. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A "router portot megnyitottam" azt is jelenti, hogy forwardoltad az alhálózati gépre, amin a szerver fut?
2016. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő igen
2016. dec. 22. 09:25
 5/7 anonim válasza:

Publikus ip cimet kaptál az internet szolgáltatótol ?

Router beallitasaiban a Status/Wan on belul nezd meg milyen ip van ki osztva és nézd meg , hogy egyezik e [link] ezzel

2016. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

81.182.34.150 PPPoE(Connect Automatically)

Erre gondoltál ?

2016. dec. 23. 16:33
 7/7 anonim válasza:

Igen, én is volt hogy próbáltam ts szervert csinálni és ez miatt nem sikerült, hogy nem nyilvános ipt kaptam az internet szolgaltatotol, viszont ha ez a cím amit írtál egyezik a linken szereplő ip vel akkor nálad ez nem lehet gond. Ha a routerbe meg nyitottad a kellő portokat és tényleg mindent jól csináltál mennie kell, gondolom localhost al fel enged rá csak ha ipt írsz akkor nem, esetleg próbáld meg hogy az ip után : al oda írod a portot is,ha nem változott az ip akkor így néz ki

81.182.34.150:9987 ha így sem enged fel nem nagyon van jobb ötletem, viszont a saját ipd mindig érdemes le checkolni mert ha nem statikus ipt kapsz akkor változhat

2016. dec. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!