Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MOHAA glw_startopengl () -...

MOHAA glw_startopengl () - could not load opengl subsystem hibaüzenet? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Megtaláltam a Medal of Honor Allied Assault játékomat, gondoltam felrakom a laptopomra, ami Win10-t futtat jelenleg. A kezdeti probléma az volt, hogy hiaába telepítettem fel, nem indult el. Duplakatt és semmit se csinált a gép az ég egy adta világon. Ezt sikerült vmi no cd crackkel megoldanom (hiába eredeti a játék, így indult el). Ezután elindult a játék, letöltöttem vmi segédprogramot amivel multizni is tudok (mert a gamespy meghalt elvben), a további probléma az volt hogy a felbontás a legalacsonyabb volt, gondoltam felveszem, ne csak egy kis ablakba játszak ratyi grafikával. De Ekkor jött a baj, mikor rákattintottam a nagyobb felbontásra (gondolom más beállításnál is ez lett volna) kidobott a játék és a MOHAA Console kiírta a fenti hibaüzenetet. Mit lehet tenni ez ellen, hogy a beállításokban be tudjam állítani a kívánt dolgokat és ne legyen ez az opengl-es hiba?

2016. dec. 23. 18:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!