Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » F1RFT 2009-hez (rFactor) hol...

F1RFT 2009-hez (rFactor) hol találok autóbeállításokat?

Figyelt kérdés
Igencsak kezdő vagyok még, és hát kicsit le vagyok maradva az ellenfelekkel szemben, de nem igazán megyen a kézi állítgatás:( Valahonnan lehet letölteni setupokat?
2010. máj. 3. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen tölem :) Én az F1RFT hivatalos ligájában vagyok pilota:P Pill töltök fel neked párat:)
2010. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nah itt is vannak :) ***** majdnem minden pályára van . Ahol nem voltam , vagy nem teszteltem oda nekem sincsen , de mivel egy setup több pályára is jolehet nincs baj :) Am probálj ugy menni hogy a segitségeket kikapcsolod . Ha kormánnyal tolod akk csak az ABS és a Kuplung maradjon :) Nehez lesz de hamar meglehet szokni.A kitartás a lényeg

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindjárt meg is nézem! Egyébként próbálgatom segítség nélkül is, tényleg nehéz, de majdcsak belejövök :)
2010. máj. 3. 18:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Huhh, apám nagyon köszönöm! Nagyon király!
2010. máj. 3. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2010. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Esetleg valaki feltenné máshová ezeket a setupokat? mert már törölve lett.fontos lenne!
2011. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!