Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 újratelepítése után...

Windows 7 újratelepítése után az egér és a billentyűzet működni fog?

Figyelt kérdés
De a laphoz megvannak a driverek.Amúgy lesz internet a gépen újratelepítés után?A lapom Asus-Z170 Pd3 Az internetem kábelnet,nem jszavas adsl.
2016. dec. 25. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:

:DDD mennyit szívtam én ezzel.

Win 7 Z170-es lapon nem lesz egyszerű.telepítsd fel egy másik gépen a win-t a hdd-dre,tedd fel az összes USB drivert a lap CD-jéről,utána mehet vissza a hdd a és menni fog az USB,stb.

2016. dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát simán nem fog menni?
2016. dec. 25. 03:43
 3/7 anonim ***** válasza:
nem,mert a Z170-es lapokban már xHCI kezeli az usb-ket,aminek a drivere viszont nincs benne win7-ben.tehát mindenképp trükközni kell vele.
2016. dec. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És a Ps2 es csatlakozók működni fognak?
2016. dec. 27. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
De a Ps2Ők biztonan menni fognak.De az Usb2.0egérel és billentyűzettel is lehet telepíteni.Nem kell másik gép hülyeség.A lemezről szokáson módon telepítsd,majd utána a kèrdésre válaszolva nem lesz net,és usb sem ezt a driver cdről kell feltenni,vagy másik gépen a honlapról letölteni,ès úgy telepíteni(a drivereket).1.te usbről akartál telepíteni?
2017. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pendriveról,és usb-s cd olvasóról is.egyik se ment,úgyhogy maradt a laptopba bekötni a vinyót és ott feltenni megoldás.drivereket kihúztam az asztalra,vinyó vissza a nagygépbe,telepítettem és megy azóta is minden.

visszatérve,egér és billentyűzet nagy esélyel menni fog,bár nekem a bill is szórakozott.

2017. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja nekem SATA-s Dvd drive volt.
2018. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!