Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tud-e valaki olyan képszerkesz...

Tud-e valaki olyan képszerkesztő programot ajánlani, ami ingyenes és cm-es kalibrálást is lehet végezni vele?

Figyelt kérdés
Szeretnék autómatricát szerkeszteni, ami egy meglévő felületre passzolna.

2016. dec. 25. 11:07
 1/5 tabaki ***** válasza:

A képszerkesztő programok erre általában képesek, nem, mintha különösebb jelentősége volna, hiszen ha a kellő felbontás megvan, akkorában nyomtatható, amekkorában szükséges. Melyik programmal próbáltad? Szerintem, amiket itt ajánlgatni szoktunk, azok mind alkalmasak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=k%E9pszerkes..

2016. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Nem a felbontás, a nyomtatás a problémám, hanem egy fotót kettővel kellene összevágni, mégpedig úgy, hopgy adottak a cm-es adatok,.Az egyik pépet vízszintesen szét kellene húznom és rátenni egy méretezett helyre.
2016. dec. 26. 09:25
 3/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam azt az oldalt, na meg végignéztem egy pár kérdést, de nem szeretnék sok programot feltelepíteni, hogy a végén derüljön ki nem alkalmas a feladatra.

A másik, hogy az összes angolul van , hiába lépek be a menükbe, csak képpont méretet ajánlanak fel.

2016. dec. 26. 09:29
 4/5 tabaki ***** válasza:

Hüm-hüm, nem egészen értem... Itt van két képernyőfotó a talán leggyakrabban ajánlott Gimpről:

[link]

[link]

Elismerem, hogy a magyarítása nem százszázalékos, de sült angolnak se titulálható éppen. Ami meg a kalibrálás választható lehetőségeit illeti, hát arra se mondanám, hogy szigorúan a kötelező minimumra szorítkozik -- és sok egyéb mellett a centi is ott van.

2016. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségét. most már látom a lényeét. Rendben .
2016. dec. 27. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!