Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen gépet vegyek SeeMTA-hoz...

Milyen gépet vegyek SeeMTA-hoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Először is ki szeretném emelni hogy aki azzal jön hogy ez egy szar, ne játszak itt / nem éri meg ennyit költeni gépre (erre gyűjtögetek egy ideje), annak a kommentje nem fog érdekelni!!!


Nos.. Régebben V1 idején kezdtem el itt játszani, amikor még a mostani gépemen tökéletesen futott a játék.. Kicsivel késöbb V2 idejében az elején pár autó mód kikapcsolásával még élvezhető volt a játék része, V2 vége - V3 elején pedig minden mód kikapcsolásával MTA legalacsonyabb beállításaival is laggolt a játék. Nincs erős gépem, egy 1.80GHz-s proci, Intel HD Graphics vidikari, 4GB ram (laptop). És mivel mostmár igen csak elöregedett a gép, illetve már ráférne egy jókora újítás arra gondoltam hogy befektetnék egy komolyabb gépbe. Nagyjából egy erős I3 vagy egy közepes I5, 8-16GB ram, GTX 950-re gondoltam. Viszont nem tudom hogy melyik lenne a legideálisabb ehhez a játékhoz. Legfőképp V3-on játszanék vele. Illetve más játékok csgo stb.. De ez nem lényeg a kenyér pirítóm is viszi.. Szóval aki tud egy hasonló gépet akár komplettbe, vagy egy olyan oldalt ahol össze raknak nekem, az kérem jelezze.. Egy körülbelüli árkategória is kellene. Nagyjából maximum 200.000ft-ot költenék erre.



2016. dec. 25. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
See mtahoz olyan gep kell ami egy magon eros, eleg egy i3 boven, akar intel hdval 8gb ram tarsasagaban.
2016. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!