Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá sajnos,de egy ilyen típusú készülékhez keresek,egy programot,amivel, lehet képet készíteni,videókat gépre, vagy bármi másra... [link]

Milyen program kell hozzá? (Hozzá teszem, hogy egy nagyon régi géphez kell, amire nincs semmi előre telepítve. (Nem tudom, mi az alap, ami kellhet hozzá)Mert sajnos ,nem értek hozzá!) Valaki tudna ,sok sok tippet adni? Esetleg egy megfelelő programot ajánlani hozzá?



2016. dec. 25. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Elég szellősen írtad le mit-miért-mire szeretnél, de lássuk!

-Van egy trust kamerád,amit fel kell telepítened a régi gépedre. Ezt úgy teheted meg, hogy telepíted, a kamerával együtt kapott CD-vel, a windows? ezt meg is teszi neked!

-Az szokott lenni, hogy nincs CD, mert....elhagytam, így vettem...ekkor lemásolod a kamerán található adatokat, felmész a kamera gyártó oldalára és keresel támogatást az eszközre.

-S ha telepítetted, számtalan ingyenes kép-videó szerkesztő programot tudsz letölteni, én a Photoscape-t használom évek óta, de millió van!

-Viszont nem tudni milyen operációs rendszerről beszélünk, így erre nem tudok válaszolni, sok sikert!

2016. dec. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, nem hagytam el :) nem is volt hozzá, ez anélkül, el kell tudjon indulni,automata, de mégsem látom
2016. dec. 27. 04:05
 3/3 A kérdező kommentje:
,de azért kösz, hogy válaszoltál... :)
2016. dec. 27. 04:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!