Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki ezt kikapcsolásk...

Miért írja ki ezt kikapcsoláskor/újraindításkor a gépen?

Figyelt kérdés

Win XP sp3 van.

Ezt írja ki: "iexplore.exe - meghiúsult dll inicializáció az alkalmazás inicializálása nem sikerült, mert az ablakkezelő alrendszer leállítás alatt van."


Nem vagyok nagy informatikus de meglehet oldani újratelepítés nélkül?


Előre is köszi!


2016. dec. 27. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám a Win komponensek közül eltávolítani az Internet Explorer-t. Aztán ha nagyon hiányzik, újra felrakhatod (újraindítás után), de szerintem teljesen fölösleges, IE-nél csak jobb böngészők léteznek.
2016. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszodat!!

Megpróbálom!!

De most azt vettem észre hogy mikor bekapcsolom nehezen áll fel a rendszer és valamikor várni kell mire betölti az "asztalt" úgy mond amin a prograamok mappok vannak, konkrétan csak a hátteret látom ilyenkor, szerencse van laptomom , már két órája szenvedek vele. Amin a probléma van a gépen azon a mozilla nem tudom megnyitni rá kattintok kétszer én nem jelenik meg az ablaka se semmi, újra raktam semmi frissebb verzió semmi, chrome meg vagy leáll vagy kifagy. lehet inkább ez virús, az jó ha telepitő cd-ről egy helyre állítást csinálok? Vagy más ötletek ? Tényleg végső esetbe szeretnék újratelepíteni:$

2016. dec. 27. 00:24
 3/6 Elektromann ***** válasza:

Ez valószínű, hogy vírus, és ha tényleg az, a helyreállítás nem sokat segít rajta, legfeljebb egy kis ideig látszólag rendbe jön. Tapasztalatból mondom, hogy a vírusirtó sem hatásos, mert ha a fertőzés után telepíted fel, nem fogja megtalálni a vírusokat, legfeljebb csak töredékét. Én vírusos problémákat újratelepítés nélkül nem tudtam még megoldani. Ha újra telepíted, ne feledd leformázni a teljes meghajtót


Ha újra telepítés előtt le szeretnél menteni néhány adatot, nagyon figyel oda, mert vírusosak lehetnek! Ha nagyon fontosak, tedd egy üres pendrive-ra vagy SD-re, és csatlakoztasd egy olyan géphez, amin van vírusirtó. Amint a gép látja, a teljes meghajtón végezz ellenőrzést, de azt javaslom, hogy mást ne is csinálj azon a gépen, és az esetleg fertőzött meghajtót se nyisd meg (ha automatikusan megnyitotta, zárd be)!

2016. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!!

Nagy nehezen már dobott ki hiba üzenetett!

"Couldn't Load xpcom"

Erre orvosság?

2016. dec. 27. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha Firefox dobja ki:

[link]

2016. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Válaszodat!!

Erre én magam is rátaláltam de nem müködött akkor se:$

2016. dec. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!