Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a Skype-ommal?

Mi lehet a Skype-ommal?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja nem működik mert lefrissítettem...azota ha megnyitom annyit csinál a Feladatkezelőbe megjeleníti hogy megnyitottam de az asztalon nem jelenik meg(félórát is vártam de semmi)..Korábbi verziót is próbáltam fel telepíteni de nem engedi feltelepíteni,vagy ha engedte is az egyiket nem tudott a skype kapcsolatot létesíteni....


Mi lehet a gond?

Lehet az hogy a vírusírtó (hülye volt) letörölte a Com Surrogate-t(dll.host)

De nem hiszem mert azonnal biztonsági visszaállítással,visszaállítottam törlés előtti napokra...utána már nem engedélyeztem a törlését...



#probléma #Skype #dll.host
2016. dec. 27. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak letöltöttél egy régebbi verziót és telepítetted, vagy előtte azért a másikat letörölted?

Ha letörölted akkor ügyeltél arra hogy semmi ne maradjon fent a telepített verzióból?

2016. dec. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen! Mindent ami csak hozzá tartozott eltávolítottam!
2016. dec. 27. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Start -> Kellékek -> Parancssor -> Jobbklikk -> Futtatás rendszergazdaként -> "sfc /scannow" -> Enter -> Reboot.
2017. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már meg oldottam a gondot, Win8.1-en nem indult át tettem Win10-re aztán azon van Alapból egy Skype!😀
2017. jan. 6. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!