Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a World Of Tanks....

Nem indul a World Of Tanks. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Idáig kiválóan működött, de ma reggel mikor el akartam indítani ki dobot egy ablakot amin az volt írva, hogy An unhandled exception is occured. The application will be restarted. Letöröltem a játékot és újra letöltöttem de megint kiírta ezt. Mi lehet a probléma?

2016. dec. 27. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a következőt:

Ahol"elinditod" a játékot jobb alsó sarokban JÁTÉK gomb mellett katt a nyilra. Megjelenik 2 opció: játék inditása biztonsági... és játék inditása alpértelmezett .....

Próbád meg előszor az alapértelmezettel, ha azal sem megy akkor a biztoságival, de ha mind a kettővel sem indul el akkor:

Torold a köv könytárakat a gépedről:

C:\Users\PC\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks (legalább is nalam ez az elérési út).

Innét elég csak a WorldOfTanks mappát törölni. Majd ha inditod a játékot az "alpértelmezett grafikai beállitásokkal" ra kattincs mert nem fog elindulni (csak első alkalomnál, a többinél már a játék gombal is megy)

HA nálad más az elérési út keress rá Wargaming.net mappára és ágy is megtalálod.

Remélem tudtam segiteni.

2016. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Majd megpróbálom nem skára, hogy működik-e ez a módszer.
2016. dec. 29. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!