Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen VPN program?

Van ilyen VPN program?

Figyelt kérdés

Hasonlót keresek, mint ez: [link]

Csak az a gondom ezzel, hogy az egész gépemen működik, vagyis minden programnál, szervernél. Én csak annyit szeretnék, hogy csak egy programra állítanám be.

Például van egy minecraft szerverem, és fel szeretnék menni proxyval, más ip-vel. Csak tesztelni egy pár dolgot. Vagy az adminokat letesztelni, hogy mennyire figyelnek oda a rossz játékosokra. Mert ha belépek egy másik névvel, akkor kiírja, hogy az az én felhasználóm, mert ugyanaz az ip.

Sok módszert próbáltam már. Batch-ba is próbáltam beírni a proxyszerver adatait, de nem ment. Van wurst hackelt kliensem, abban is be lehet álítani proxy-t, de akkor is 192.168.0.1 az ip címem a szerveremen.

Ez a router miatt is lehet? Vagy valamit mindig rosszul csinálok?

Ja és nem 192.168.0.227 ip címen csatlakozok a szerverre, hanem azzal, amivel mások is, amit interneten keresztül el lehet érni.



2016. dec. 27. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha felraksz egy virtuál machine-t bármilyet vmware vagy mást akkor azon belül használod a VPN-t és nem lesz hatással a windowsodra.
2016. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mondjuk az is igaz.

Virtualbox-ot szoktam használni, csak azzal az a gond, hogy csak 32 bites windowst lehet telepíteni, és a videokártya is elég kicsi a virtuális gépen, így nem lehet rajta játszani.

Egyetlen egyszer volt olyan, hogy tudtam 64 biteset is telepíteni, de azóta nem sikerült.

Erre mi a megoldás?

2016. dec. 27. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Hyper-V? VMware?
2016. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!