Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Doktorom talált...

A Windows Doktorom talált valami hibát, és másfél napja telepít valamit. Ez normális?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem használtam ilyet soha, új telepítésnél jobb nincs! Egy eset online skennert lefuttatok de előtte a glari utilitivel egy tisztítást csinálok. Ha a rendszer új akkor írd be az op keresőjébe hogy windows update ott meglátod mi zajlik, amúgy sztem nem normális ha feszt csinál vmit. Nekem w10-es van és defenderrel védem, az a sajátja és full elég.
2016. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. dec. 27. 20:34
 3/4 Dongaben ***** válasza:
Nem normális! Az ilyen "Rendszer Optimalizáló" programok többsége többet árt, mint használ. Lehet, "megköveznek" ezért, de úgy gondolom, hogy rendszeres takarítás (Pl. CCleaner, vagy hasonló.) programmal, és töredezettség mentesítés (HDD esetén) már fél siker. A rendszerrel induló szolgáltatások egy részét is ki lehet kapcsolni kézileg, csak utána kell olvasni, mi az, ami nem kell. A "Registry"-ből is törölhetőek a már uninstalált programok bejegyzései, de ennek is utána kell nézni. (Egyébként nem olyan vészes, mint ahogy hangzik...)
2016. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Én nem kövezlek meg, sőt! Éppen elégszer nyírtam ki az első op.rendszeremet hasonló tuning programokkal, mire rájöttem, a ccleaner-él jobb nem kell. A windows 7-től felfelé, pedig elég a rendszer saját töredezettségmentesítője.
2016. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!