Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikrofon állító/kalibráló...

Mikrofon állító/kalibráló program?

Figyelt kérdés
Sziasztok, úgy gondoltam írok ide, mivel neten nem nagyon találtam a kérdéseimre választ. Először is, gyakran szoktam videózgatni stb. És többször feltűnt már, hogy a mikrofonom (Ami egy Superlux E205U nevezetű mikrofon) Nagyon érzékeny, és gyakran lehet hallani háttérzajokat, meg ilyeneket. Mivel USB-s, ezért nem tudtam állítgatni a hangkezelőben, ezért úgy gondoltam, hogy keresek egy programot, ami ehhez szolgál, hogy betudnám állítani mondjuk, hogy mennyire legyen eltorzítva a háttérzaj stb. Tehát a kérdésem az lenne, hogy létezik ilyen program? Ha igen, akkor kérlek, osszátok meg velem, köszönöm előre is.
2016. dec. 28. 12:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!