Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal tudom...

Melyik programmal tudom karanténba tenni a hibás szektort HDD-n?

Figyelt kérdés

Van nálam egy nem is olyan öreg HDD, ami hibás. Laptopban volt, cserélve lett. Szeretném még használni filmtárolásra, meg ilyesmire (játékot oda telepíteni, onnan futtatni).


Sok hiba van rajta, HD Sentinel szerint nem sok van neki hátra. Teljesítmény 100% Kondició 0%.


Valahogy a hibás szektorokat kéne felkutatni, és elrejteni (vagy nem tudom hogy nevezik, amikor kihagyják a particionálásból)


Milyen szoftvereket ismertek ehhez? Esetleg valaki tud ebben segíteni? CHKDSK már egy órája az 5. lépést csinálja és még mindig 0%-on van.



#fizikai hiba
2016. dec. 29. 23:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és az eszköz annyira hibás, hogy már a BIOS kiírja hogy mentsek le mindent, és cseréljem a meghajtót.
2016. dec. 29. 23:45
 2/7 Hominida ***** válasza:
Ezt a winchestert elfelejtheted. Ments le róla mindent, amíg még mozog. A lemezegységekben ma már mindig szokott lenni SMART funkció, az a szektormentéseket és adminisztrációt automatikusan végzi, de itt már az sem bírja, van ilyen.
2016. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de ennyit én is tudok. Esetleg valami hozzáértőbb ötlet?
2016. dec. 30. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit lehetne "hozzáérteni" egy 15 éves vagy öregebb vinyóhoz. 2000-ért kapsz egy másikat. Csodát ne várjál ráadásul a hibás szektorokat automatikusan zárja ki amíg van értelme és helyette tartalék szektor. Na a te vinyód már ezen is túl van. KUKA...
2016. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Húzzál vissza wowzni, ripacsos kocka.
2016. dec. 30. 20:51
 6/7 Hominida ***** válasza:
Akkor olvasgasd ezt: [link]
2016. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bírom mikor egy sügér olyan választ kap, ami nem tetszik neki akkor mindjárt anyázik.

Mi az a WOW?


Idézet egy másik oldalról:

"Sajnos, ha a kérdéses szektor(ok) hordozórétege megsérült, azaz torz vagy nincs értékelhető jel rajta, vagy ha maga a fej romlott el, akkor a regenerátor sem segít – ezt onnan fogjuk észrevenni, hogy már 26 órája megy, és még mindig csak 3%-nál tart…"


Mintha nálad is ez lenne nem???


Dolgozd fel szépen hogy a HDD halott.

Mint mondtam kétezerért használt 160GB-os vinyót kapsz nem tudom mit túrázol feleslegesen és miért anyázol?

2016. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!