Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet valahogy buherálni...

Meg lehet valahogy buherálni a windows xp-t, hogy menjenek rajta az újabb böngészők?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy meg lehet-e buherálni a windows xp-t, hogy menjenek rajta a friss böngészők. Megoldható?

2016. dec. 30. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
letudod tolteni a netrol pl ma firefox legujabb verziojat,es a tobbi bongerszoet-es telepitsd ujra abongerszoket-és akkor valoszinuleg ujabb lesz-amugy meg ha frissited 7-esre akkor buherálttad az xp t és fognak mukodni az ujverziok
2016. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Meg, de több vele a bosszúság, mint a normális működés...

Egyszerűen az xp nem engedi a kibővített memória (RAM)használatot

2016. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
format c: és win7 fel XD
2016. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kérdés winndows xpről szól és nem 7-ről.
2016. dec. 31. 10:32
 5/12 anonim válasza:
Jó szutyok p3 gépes lehet 512mb rammal.
2017. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen nyílván jó szutyok gépes vagyok mert amúgy is egy p3-as gépre nem lehet felnyomni windows 7-et. Nem teknikai kielemzést kértem... Majd ha arra lesz szükségem kérek azt is.
2017. jan. 4. 23:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is XP van, a legújabb Chrome fut rajta, igaz nem a legjobban, de csak néha használom, olyasmire, amire a régi böngészők nem jók, pl. bankolásra.
2017. jan. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Keress régebbi Mozilla Firefoxot a neten és tiltsd le a Beállításokan az automatikus frissitést.

[link]

[link]

2017. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A chrome-ot hogyan lehet beállítani? :O Az kellene a legjobban.
2017. jan. 5. 17:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem én semmit nem állítottam rajta, de majd még megnézem és gondolkodom rajta, hátha eszembe jut valami. Mondjuk most eszembe jutott, hogy nem a legeslegújabb, egy ideje nem frissítettem,

39.0.2171.95 verzió, de visz mindent, otp, facebook, meg ami még a többin nem jön be, azt szoktam rajta megnézni. Nem az a gond, hogy kellene hozzá az új flash meg java?

2017. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!