Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elég a Windows Defender...

Elég a Windows Defender vírusirtónak?

Figyelt kérdés
Vettem egy gépet Win10-el telepítve. Mindig is Nod vírusirtóm volt, nekem maximálisan megfelelt, így rátelepítettem. Összeakadt a Defenderrel, a boltban törölték, azt mondták, elég a Defender. Kinek mi a tapasztalata? jó vírusirtó?
2016. dec. 30. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mész olyan oldalakra akkor elég
2016. dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem arról híres, hogy csúcskategóriás lenne, de ha ésszel használod a gépet, akkor elég. A pozitívuma, hogy keveset fogyaszt, és a háttérben dolgozik, mindig kussban van. Vírusirtónál az a legjobb, ha észre se veszed, hogy létezik, amíg nincs baj, és ezt maradéktalanul teljesíti.
2016. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Direktbe nem szoktam "olyan" oldalakra menni, de gondolom senki sem. :))
2016. dec. 30. 10:45
 4/7 OhYea válasza:
Szerintem nem elég, nem is nevezném vírusirtónak, max egy kis pajzsnak. Ha sokat böngészel, esetleg az ismert (Facebook, youtube, stb) oldalakon kívül is, akkor szerintem ajánlott legalább egy Nod, vagy Malwarebytes.
2016. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Töltsd le a próbaverziót és 30 nap után keress hozzá újságkódot.

[link]

2016. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 30 napos nodot szoktam telepítgetni, de mint említettem, összevesztek a Defenderrel. :((
2017. jan. 3. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Már jeleztem a Sicontactnak, bele tudnak nyúlni a gépbe távolról. Persze ehhez licences NOD kell.
2017. jan. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!