Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy logitech g430 fejhallg...

Levente1233 kérdése:

Van egy logitech g430 fejhallgatóm, de amikor usb-vel dugom be a gépbe akkor nem müködik, miért?

Figyelt kérdés
Újra raktam a gépem, win 7 re felraktam minden drivert, a logitech gaming programot is, de az nem indul el , ha sima jack csatlakozóval dugom a gépba akkor müködik , ha usb-vel akkor azt irja ki , hogy az audio szolgáltatás nem fut, amikor engedélyezem és elindítok valamit , akkor újra kiadja , hogy fut.

2016. dec. 30. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az audio szolgáltatás nem fut állandóan, akkor eleve egy elqrt, összegányolt oprendszerről beszélünk. Ha ez friss telepítés után van, akkor főleg gáz. Szerezz be egy normális, nem gányolt telepítőt, és rakd újra rendesen, utána meg ne gányold el.
2016. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de még müködött, mierlött felraktam a logitech gaming softwaert
2016. dec. 30. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!