Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Exel-ben töltöttem le 2017-s...

Exel-ben töltöttem le 2017-s naptárat, amit A3-s lapra szeretnék kinyomtatni. Hogyan lehet elérni, komolyabb beavatkozás nélkül, hogy az egész lapot kitöltse a naptár ne csak a közepét a4-s méretben?

Figyelt kérdés
Aki készítette a naptárat, az gondolom a4-re tervezte, ezér hiába állítom át a lap méretet nem tölti ki az A3-s lapot.

#Excel #táblázat #naptár készítés
2016. dec. 30. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig de.
2016. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Esetlegesen próbáld meg a következőt (Excel 2010) :


Lap elrendezése szalag -> Oldalbeállitások (Jobb alsó sarokban lévő lenyillat megnyomod) -> A megjelenő oldalbeállitások ablakban az OLdal fülön, Tegyél pöttyöt a "Legyen" elé és állitsd be, hogy 1 oldal magas és 1 oldal széles legyen a nyomtatás.


Ha ez nem müködne, akkor még kipróbálhatod a felette lévő "Legyen az eredeti méret" XXX %-a, ahol XXX-t állitsd 141 %-ra.


Sok sikert.

üdv.

2016. dec. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Én is erre jutottam, csak szerettem volna, ha teljesen kitolti az A3-s lapot.

BUÉK!

2016. dec. 31. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!