Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha skype-olok valakivel,...

Ha skype-olok valakivel, kiderítheti az IP címem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


- [link] (legegyszerűbb mo)

2016. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csodás mi? :) nagy balhé is van belőle.
2016. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokat nem tud vele kezdeni.
2016. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem értek az ilyen infós dolgokhoz:)

IP alapján meg lehet engem találni? Ha valakivel skype-olok?

2016. dec. 31. 09:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy ki de van egyszerűbb módja is. Viszont nem írom ki ide hogy ne növeljem a kísértésbe esők számát :-)


használj valamilyen proxyt vagy valamilyen skype ip blockert.


Bár ezek is segitségedre lehetnek


[link]


vagy itt


[link]


Ha ismeri szokásaidat milyen oldalakat látogatsz, vagy küld neked egy linket képpel és ráklikkelsz stb úgy is megtudhatja az IP címedet.


Ha profi akkor kapcsolatba sem kell lépnie veled ahhoz hogy megtudja az Ip címed. Viszont sok embernek csak a szája nagy hogy ők milyen nagy hackerek. Oszt közben még a gépüket sem tudják használni :-)


♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Sajnos ismerek olyan embereket akik megharagudtak rám mert nem voltam hajlandó a párjuk után kémkedni e-mailjükben stb. Én ezt bunkóságnak tartom és kérdem én hol a bizalom?? Az én párom ismeri az összes jelszavam de hát azért a párom mert egy velem testben lélekben. Miért lenének előtte titkaim. Ha meg neki vannak előttem arról meg nem tudok :-) hiszen titkok :-)Amíg nem tudom addig nem is fáj.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

2016. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még ha ki is deríti akárki, mit kezd vele? Ha nem statikus IP-d van, és valószínű nem az, pár órán, napon belül már másik IP címet oszt ki neked (és mindenkinek) a szolgáltató, tehát ami tegnap még a tied volt, jó eséllyel holnap már másé lesz. Mi haszna van belőle, hogy ma bárki hozzád kötheti?
2016. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Kedves előttem szóló

Azért egy Ip címmel sokk mindent lehet kezdeni visszaélések száma hatalmas. Fogadjuk te sem mernéd ide kiírni nyilvánosan az ip címedet :-). Gondolom nem őrülnél ha becsöngetne hozzád a rendőrség hogy erről a gépről egy beazonosított ip cím alapján büntény történt. És visznek téged viszik a géped. Azért ne dugjuk a fejünket a homokba.

2016. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Your IP Address Is:

81.182.23.176

City: Budapest

State: Budapest

Country: HU

ISP: Magyar Telekom Customers Using Dynamic IP


Élj vissza.

2016. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#DDos
2016. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 N.Zente válasza:
Azt hiszem igen de ezt könnyen be lehet állítani a Skype beállításokban
2017. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!