Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kezd el laggolni a GTA 5?

Miért kezd el laggolni a GTA 5?

Figyelt kérdés
Egy pár napja történt az első eset, amikor a játék olyan 20-30 perc után lezuhant 70-60 fps-ről olyan 5 fps-re és csak az hozta rendbe ha újra indítottam. Azóta is rendszeresen csinálja. Rákerestem a problémára, de most vagy azért mert nem vagyok körültekintő vagy azért mert nincs megoldás de én nem találtam választ a kérdésemre eddig. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. dec. 31. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy elfogy a vram, vagy túlmelegszik valamelyik hardver. Hőmérsékletet ellenőrizd, ha ezzel lesz a gond takarítsd ki a bordát+pasztázd újra, ha a vramot léped túl vedd lejjebb a beállításokat(előfordulhat hogy bekerült egy hiba a közelmúltban, az hogy korábban nem volt ilyen gond nem biztosíték semmire).
2016. dec. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

LD may refer to: Contents. [hide]. 1 Arts and entertainment. 1.1 Film and television; 1.2 Music. 2 Businesses and organizations; 3 Economics and finance.

‎Arts and entertainment · ‎Businesses and organizations · ‎Economics and finance :***

2017. jan. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítsd normál minőségűre a grafikát! Milyen számítógéped van?
2017. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!