Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A vezérlőpultból nem engedi...

Amared kérdése:

A vezérlőpultból nem engedi törölni a játékot, és azt az üzenetet kapom, hogy "Nem elégségesek jogai az eltávolításhoz. Forduljon a rendszergazdához". Hogyan törölhetem ki azt a fájlt?

Figyelt kérdés

A játék más része nincs a gépen a telepítőt le számítva, mindenhonnan töröltem és csak a vezérlőpultból nem tudom kitörölni és így egyáltalán nem engedi a játékot felrakni. Hogyan lehet így törölni?

Válaszokat előre is köszönöm. :)



2016. dec. 31. 09:32
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
Talán ha nem összevissza törölgetnél minden ész nélkül, lehetne....így aligha tudod, manuálisan kell keresni a nyomait, regisztrybe kotorászni....stb:( Eleve a programokat uninstallálni kéne, lehetőleg revouninstallerrel, ami a nyomokat is eltünteti!
2016. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DjImipapa ***** válasza:
Egy próbát megér. Privazer nevű/ [link] programot lefuttatni, elég hatékonyan törli az érvénytelen doogokat.
2017. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szakál H. Róbert válasza:
DjImipapa, azt sem tudod mi a story, de már pofázol. tipikus orbanisztáni megkeseredett ember lehetsz, aki el van nyomva, és itt él ki azt, hogy végre ő is belerúghat valakibe. Képzeld el okostojás, hogy én is ugyanilyen problémával küszködök, szerencsére nem mint te, hanem a kérdés feltevője, és nem törölgettem semmit összevissza. Eddig nem is töröltem semmit, egy két letöltött zenealbumon kívül. Menj te a p...csába, undok.
2022. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!