Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Civilization IV Complete...

Civilization IV Complete edition futtatás DVD nélkül megoldható?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megkaptam karácsonyra a Civ IV complete edition-t Csak az a helyzet, hogy nekem laptopom van, amibe meghalt a DVD meghajtó, tehát nem tudom használni a játékokat. (Mert ugye ebbe benne van az alapjáték, a wrlords és a beyond the sword kiegészítők) Meg lehetne oldani, hogy dvd nélkül is fussanak? Crackelni nem akarok. Igaz az a legkézenfekvőbb megoldás, de ha kalóz játékkal akarnék játszani, akkor nem kértem volna azt, hanem letöltöttem volna kalóz oldalakól. Próbáltam már azt is, hogy a DVD-ről lemezképfájlt készítettem, és úgy próbáltam futtatni. Gondoltam, ha így megy a feltelepítése, akkor futni is fog. Valakinek van ötlete? Ha még is crack-elni kell, akkor tudnátok küldeni linket, a beyond the sword 3.0.0.1-es verziójához? A végső eset kedvéért letöltöttem a töréseket. De csakis a legvégső esetbe akarom használni, ha nincs más lehetőség.

#Civ IV #Beyond the Sword #Warloards
2017. jan. 1. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mégis honnét kaptad azt a játékot? Manapság a legtöbb játék digitális platformhoz van rendelve, tehát még ha dobozosan is veszed meg, általában Steam-en, vagy más digitális platformon kiváltható, és letölthető. őszintén szólva meglep, hogy még vannak tisztán lemezes változatok.
2017. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Debrecenbe az 576kbite-ban vettem. :) Nekem is fura volt, hogy nem kellett hozzá steam. Jobban jártam volna vele, de hát ez van. :(
2017. jan. 1. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!