Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám régi facebookom...

Hogyan tudnám régi facebookom meg szuntetni?

Figyelt kérdés

Vannak rajta régi fotok amiket már mostanra hát cikinek tartok!

és nem tom se a jelszot,se az emailt! :/ fizetni érte nincs ugy pénzem! de éngem zavar haverok folyton be vágják hülyeségekbe mint pl:Pucér férfiak meg ilyenek na!

nagyon zavar! mit teetnék?Annonymous tagokon kivül,van valami program nyelv vagy valami? kihez fordulhatnék?


2017. jan. 1. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]


Teljes név is elég ahhoz, hogy megtaláld a fiókodat. Ezek után kiírja neked az e-mail címed amivel már csak kérsz egy jelszó emlékeztetőt. Belépés után pedig törlöd a fiókodat.

2017. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2009ben csináltam, szerencsétlenségemre sose jegyzem az ilyen dolgokat!,pl:jelszó emlékeztető! :(
2017. jan. 1. 22:21
 4/4 anonim válasza:

Akkor írj egy levelet a Facebook csoportnak, ott leírod hogy az adott fiók hozzád tartozik, belépést nem tudod megoldani, és milyen további alternatívák vannak ahhoz hogy elérd a fiókod.

Korábban én csináltam ilyet csak még myVIP fiókkal. Megoldották hogy be tudjak lépni, és töröljem a fiókom.

2017. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!