Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi alapján tölt fel a utorrent?

Mi alapján tölt fel a utorrent?

Figyelt kérdés
Ha például letöltök egy torrentet akkor időnként a feltöltés sávban megjelenik, hogy 50kb/s, 600-700kb/s vagy van amikor 1-2mb/s-al is megy a feltöltés. De csak néha. Lehetne valamit állítani a utorrentbe, hogy tudjak mindig feltölteni? Mert sose tudni, hogy mikor tölt épp fel meg az is mindig más, hogy mennyi a feltöltési sebesség.

2017. jan. 3. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami alapján a többiek letöltenek.
2017. jan. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De csak simán nem lehet seedelni? hogy pl ne 48 óráig kelljen seedelnem hanem csak addig amég kellő mennyiséget vissza nem töltök.
2017. jan. 3. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan csőbe ne akarj vizet tölteni aminek a végén zárva van a csap. Ha kinyitják akkor folyik ha nem akkor áll.
2017. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A te feltöltésed az, amikor valaki éppen letölt tőled.
2017. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja értem! Köszi! :)
2017. jan. 3. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
De mégis kinek szeretnél seed-elni? A /dev/null-nak?
2017. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szoktam feltölteni is torrenteket oldalra és azokat is csak néha tölti csak felfele. pedig van letöltő és csak én seedelem de nem megy a feltöltés. :/
2017. jan. 3. 21:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs még mindenkinek gigabites netje, sanyarú hely ez a magyarország. :-/
2017. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!