Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond Nero 12 és...

Mi lehet a gond Nero 12 és Nero 16 esetében, ha az alábbi hibaüzenet jelenik meg?

Figyelt kérdés

Videó szerkesztés után elmentettem a projectet, majd másnap amikor folytatni akartam, már nem tudta a program beolvasni a szerkesztett videót, mert ezt a hibaüzenetet kaptam:


"Nero Video has experienced a serious problem and must close immediately.

Do you want to save your project before closing?"


Természetesen utána néztem a megoldásnak külföldi oldalakon, de nem jártam sikerrel. Frissítettem az általuk kért net framework-ot, visual c++ (bár ennél a 2015 verziónál ezt a hibaüzenetet kapom: "0x80240017 Meghatározatlan hiba" Lehet, hogy összefügg a kettő?), videó kártya driver is frissítve stb. Tehát eddig semmi nem vált be.

Egyébként win7 64bit rendszerem van, és egyik napról a másikra jelentkezett a probléma.


Előre is köszi a segítséget!



2017. jan. 4. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de más jellegű megoldásra is nyitott lennék.
2017. jan. 4. 12:17
 3/5 lali51 ***** válasza:
Nem jó az aktiváló kulcs. Vedd meg a Nérót.
2017. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. jan. 4. 12:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek. Utána nézek az áraknak és ezt fogom tenni. (Rosszul gondoltam, hogy egy próbát megér...)
2017. jan. 4. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!