Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows movie makert telepít...

Cpt.Price11 kérdése:

A windows movie makert telepítettem, de nem tudom hogy hova rakta?

Figyelt kérdés
Letöltöttem,windows essential 2012 felrakta elvileg,mert csak updatelni lehet,de honnan tudnám előszedni most? Előre is köszi.

2017. jan. 4. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A start menüben van kereső...
2017. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DjImipapa ***** válasza:
C/ben a windows live mappába kb....:) startmenü-keresőbe beírod, majd a találaton jobbegér-a fájlt tartalmazó mappa megnyitása
2017. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az odáig megvan hogy van kereső,de nem dobja ki,ez a fura nekem... [link] innen töltöttem le,de nem nagyon sikerül sehogy sem előszedni. Valami ötlet?Több helyről is töltöttem le,de egyik sem volt jó,egy elindult meg is tudtam csinálni vele a dolgom,viszont trial volt és nem tudtam elmenteni... Előre köszi a segítsgéket!
2017. jan. 4. 19:39
 4/8 A kérdező kommentje:
2017. jan. 4. 19:39
 5/8 DjImipapa ***** válasza:
Ha végképp nem megy( rendszerfüggő!), akkor keress rá a windows movie maker 2.6-os verzióra, az megy mindenen....
2017. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Windows 7 Ultimate 64 bites verzio van a gépemen. A 2.6os verzi az már nem trial? Abban már le lehet menteni a videokat nem csak projectként?
2017. jan. 4. 20:02
 7/8 tabaki ***** válasza:

1. Nem értem, hogyan jut eszedbe egyáltalán egy ingyenes programot máshonnét letölteni, mint a saját oldaláról. És, hogy még trial változata is legyen, az már feszegeti a szűkös elmém korlátait. A WMM világéletében ingyenes volt.


2. A közismert letöltési hely helyett inkább azt ismertetted volna, hogy mit írtál a keresőbe, amikor nem találtad meg, illetve miért nem opció megnyitni az előzményekből a letöltés könyvtárát, és újra megcsinálni a telepítést, most már jobban odafigyelve.

2017. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:
3. Khm, esetleg azt is elmesélhetnéd, hogy pontosan mit műveltél telepítéskor, mert nekem egyáltalán nem világos, hogy hol lehet ez eltéveszteni.
2017. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!