Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mobil MAC cím változtatás?

Mobil MAC cím változtatás?

Figyelt kérdés

Vannak a Play áruházban különböző MAC cím (ideiglenesen) megváltoztató programok, és egy ilyet szeretnék letölteni, de olvastam olyat hogy emiatt tönkre ment a telefon, meghülyült a rendszer stb... meg hogy valami baj lett az eredeti MAC címmel.

Használt már valaki ilyet programot? Mekkora az esélye hogy kárt okoz egy ilyen app a telefonomban? Biztonságos?



2017. jan. 4. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Reboottal megszunik,ha ossze is kutyul valamit.viszont kell hozza su,csak rootolt telon mukodik.
2017. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudjuk hogy vannak MAC cím változtató prg. -k, de a Play áruházból csak grafikus felülettel megáldottatt lehet levadászni- emiatt fizetős :D, az már más kérdés müxik vagy nem, meg hogy tényleg az e.

Na linuxra van ilyen prg., androidon nem tudom müxik-e, de parancssoros :( - nem annyira vészes láttam már szebb szörnyűségeket - , azt meg tutorial video alapjan maskepp ugyse menne


Linkek:

https://www.youtube.com/watch?v=68ibJR1INn4

[link]


PC/Laptopon meg tudom oldani, okostelóm egyszer volt többet sose - nem szereti a zuhanást :D


Megj.: Root jogokkal csinján bánni mert a telód bánhatja, és nem tudom mire kell ez neked de jobb ha nem is használod ha nem értesz hozzá

2017. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv újra #2 vagyok még kukáztam 1 progit az is linuxra, és megint nem tudok garanciát vállalni hogy müxik-e androidon.

GNU MAC Changer

ha a tar.gz vel tudod mit kezdjél meg hogyan telepitsd akkor itt egy link:

[link]


vannak Play áruházos "hasznos" és hasonló programok de csak óvatosan (túl sok jogot kér és általában ROOT -ot, és ha ROOT jogot megkapta onnantól azt csinál amit akar)

2017. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazából csak tesztelésre akartam kipróbálni az itthoni hálózaton, de így inkább nem, annyit nem ér hogy esetleg a telefonba kerüljön. Egyébként ezeket néztem ki, a kommentek alapján még működnek is:

[link]

[link]

[link]

2017. jan. 7. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!